Bardi slova Milan Lasica a Jan Kraus sa stretnú v súboji glosátorov

Populárna talkshow Sedem bez záruky, známa z televíznych obrazoviek ako Sedem po dlhšej pauze mieri k divákom. Tentokrát si počas predstavenia v Lučenci (14. októbra 2020) na stoličku ku slovenským stáliciam Elene Vacvalovej, Oľge Feldekovej, Jánovi SnopkoviMilanovi Lasicovi prisadne aj najlepší český glosátor Jan Kraus. Vtipné komentáre a postrehy na aktuálne udalosti spoločenského a politického života budú zárukou kvalitnej zábavy.

Svoje jediné verejné vystúpenie na Slovensku v tomto roku si Jan Kraus vychutná s nadhľadom a dávkou humoru. Na otázku, či si trúfa debatovať aj o aktuálnych problémoch či súčasnej situácii na Slovensku odpovedal jednoznačne: Trúfať si nie je problém. To dnes všade robí ktokoľvek. Našťastie som politológ, genderový špecialista, antipopulista a filozof. Pomôžem prípadne Slovensku nájsť cestu. Ale zaberie to minimálne hodinu.

Talkshow Sedem bez záruky organizujeme na Slovensku už ôsmy rok a súčasne tento rok pán Lasica oslavuje osemdesiatku. Chceli sme jemu a rovnako divákom pripraviť nejakú špecialitu ako poďakovanie, a myslím, že sa nám to podarilo. Veľmi nás potešilo, že Jan Kraus na našu ponuku prikývol a prijal výzvu byť súčasťou kvarteta najlepších slovenských glosátorov, uviedol producent podujatia Róbert Karas.