Rammstein v Paríži

Rammstein

Kiná Cinemax pripravili pre fanúšikov koncertov v kine ďalšiu lahôdku. Ide o koncert nemeckej industrial metalovej kapely z Berlína, ktorá svojou hudbou a vystúpeniami šokuje fanúšikov už viac ako 20 rokov. Záznam koncertu Rammstein v Paríži si budete môcť vychutnať už vo štvrtok 23. marca o 20:30 hod. spolu s divákmi po celkom svete. V kinách Cinemax Bory Bratislava a Cinemax Arena Trnava so zvukom Dolby Atmos, ktorý atmosféru celého koncertu ešte umocní.

Zachytiť vo filme koncertnú show kapely Rammstein je takmer nemožné. Slávni metalisti z Nemecka posúvajú vizuálnu latku s každým ďalším unikátnym vystúpením vyššie a vyššie. Renomovaný švédsky režisér Jonas Åkerlund sa o to pokúsil a na kameru zachytil parížsky koncert z marca roku 2012. Halu Bercy vtedy zaplnili tisíce fanúšikov, ktorí sa stali svedkami neopakovateľného zážitku. Koncertný film Rammstein v Paríži je hostinou pre zmysly, je to temná kontroverzná rozprávka a benzínom nasiaknutá show, ktorej podtitulom by mohlo byť neskúšajte to doma.

Odvážny vizuálny zážitok sľubuje už filmografia Jonasa Åkerlunda, významného autora hudobných videoklipov. Preslávil sa už v roku 1997 ostrým videoklipom ku skladbe Smack My Bitch Up kapely Prodigy. Medzi ďalšie jeho diskutované diela patrí kontroverzný pornografický klip k piesni Pussy od Rammstein, alebo videoklip k singlu Telephone Lady Gaga. Za videoklip k Madonninej piesni Ray of Light získal v 90. rokoch Grammy.

Vstupenky na koncert Rammstein v Paríži sú v predaji online a na pokladniach kín.