V kinách je mega super rozprávka

Hedviga je bystré, ale nemotorné dievča. Človeka to zaskočí o to viac, že je dcérou mocného superhrdinu. Keď nedopatrením sperie otcov magický kostým Superleva tak, že sa doň dospelý človek nezmestí, musí otec nájsť za seba v rodine náhradu. Namiesto dcéry si však vyberie jej nespratného bratranca a to Hedvige nedá. Podarí sa jej presvedčiť svoju rodinu, že práve ona je mega super? Odpoveď sa môžete dozvedieť práve teraz v kinách, pretože v najlepšom čase, presne na Deň detí prišiel na plátna kín animovaný film s rovnakým názvom.

Mega super je zábavný a veľkolepý superhrdinský film, ktorý zahreje srdce a užije si ho celá rodina.  Je to príbeh jedenásťročnej Hedvigy, bezstarostnej dievčiny, ktorá je náhle prinútená potýkať sa s dedičstvom v podobe superhrdinských povinností. Nemá však žiadne schopnosti na to, aby sa superhrdinkou naozaj stala a v príbehu si bude musieť nájsť svoju vlastnú cestu, ako to urobiť. Ale potrebuje byť vlastne až tak super? pýta sa režisér Rasmus A. Sivertsen a pridáva ešte jednu dôležitú otázku: Potrebujeme všetci byť super, alebo je OK byť len sebou samými?

Film do kín uvádzajú spoločnosti Continental filmFoxx Media Group. V slovenskom znení sa v hlavných úlohách predstavia Miroslava Grožáková, Martin Kaprálik, Magdaléna Košická, Marián Labuda, Zuzana Porubjaková, Andrea Somorovská, Lukáš Krčmár či Matúš Turanský. O réžiu dabingu sa postaral Dušan Cinkota.

Kukni na to! je mediálnym partnerom filmu