4 Tenoři a Lucie Bílá nahrali Krásu

Vokálna formácia 4 Tenoři dokončuje v týchto dňoch debutový album, ktorý vydá 18. septembra 2020 vydavateľstvo Supraphon. Ako špeciálny darček z pripravovaných piesní teraz ponúka poslucháčom novú nahrávku slávneho songu I Believe In You, ktorý vo svete preslávili vokálna skupina Il Divo a Celine Dion a pred 11 rokmi ho pre Karla Gotta a Luciu Bílú s názvom Krása otextoval legendárny Pavel Vrba. Teraz táto slávnostná melódia znovu ožíva v pôsobivom súznení piatich hlasov. Interpreti Lucie Bílá a vokálna formácia 4 Tenoři sa rozhodli svoju verziu pesničky venovať Karlovi Gottovi ako svoje hudobné poďakovanie.

Je pre nás česť, že Lucie Bílá súhlasila s duetom so 4 Tenormi. Vyberali sme z niekoľkých možných skladieb a všetci sme sa zhodli na tom, že Krása je tá pravá, uviedol manažér a producent Janis Sidovský.

Vokálnu formáciu 4 Tenoři tvoria držitelia troch cien Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista opery pražského Národného divadla: Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Album filmových a muzikálových hitov práve v týchto dňoch dokončili v nahrávacom štúdiu Mercury.