Adam Ďurica už plánuje Vianoce

Vystúpenie, ktorého hudobnú réžiu zveril spevák Oskarovi Rózsovi, bude nielen sviatočným koncertom, ale tiež oslavou úspechov mimoriadne úspešnej dekády sympatického speváka.

Je to už vlastne 18 rokov, čo som vstúpil do tohto hudobného sveta, čiže to môžeme brať aj, ako oslavu mojej profesionálnej hudobnej dospelosti, hovorí s úsmevom Adam Ďurica. Zároveň je to 10 rokov, odkedy sa to v kariéry Adama Ďuricu začalo výrazne lámať a prišli hity, ktoré sú dodnes súčasťou jeho koncertov. Celé to obdobie chce na jeseň osláviť s priateľmi z branže a tiež s fanúšikmi.

Ďalším krokom bol výber hostí a ja som hneď od začiatku vedel, že chcem byť pri tom s ľuďmi, s ktorými mi je dobre, naše cesty sa preťali či už v osobnej alebo pracovnej rovine. Už pri tvorbe skladby Pohľad pre bohov som si uvedomil, že Oskar (Rózsa, pozn. red.) by mohol dať skladbám iný rozmer, preto tento koncert bude práve v jeho hudobnej réžii. Oskar je fantastický hudobník, dirigent a som presvedčený, že jeho hudobné renomé a talent, chuť stále pracovať na nových projektoch, budú veľkým prínosom. So Zuzanou (Smatanovou, pozn. red.) máme krásnu pesničku Miesta, s Emmou (Drobnou, pozn. red.) zase Naše hriechy. A tiež Peter Bič Project s ktorými máme bohatú spoločnú históriu a aj sme odohrali spoločne už niekoľko turné, vysvetľuje Adam Ďurica koncepciu vianočných koncertov.

Vianočné koncerty Adama Ďuricu sa budú konať v troch mestách. Konkrétne 9. novembra Praha – Lucerna, 5. decembra Košice – Angels Aréna7. decembra Bratislava – NTC Aréna.

Vianoce sú naozaj jedinečná udalosť v roku, a verím, že aj vďaka týmto koncertom si spoločne darujeme skvelý hudobný zážitok, uzatvára spevák.