Adonxsov svet hier a bábik

Po úspešnom vydaní prvej piesne Moving On, prichádza Adam Pavlovčin alias Adonxs (čítaj Adonis) so svojim očakávaným singlom Game. Ide o tanečnú skladbu s nie úplne veselým textom.

Je to pre mňa najkomerčnejšia skladba, ktorá bude na mojom albume a práve preto som ju chcel vydať ešte počas leta. Žánrovo je to, ako sme si zvykli s producentami hovoriť, sentimentálny pop. Game je pre mňa hra, ktorú väčšina z nás hráme v každodennom živote, je to hra, v ktorej sa umelec ocitne, keď vstúpi do sveta šoubiznisu. Častokrát sa vyskytne aj v partnerskom a intímnom živote. Veľmi ľahko sa stávame bábikou pre niekoho a je náročné nájsť hranicu medzi tým, čo chceme a tým, čo od nás vyžaduje okolie. Taká hra s nami dokáže niekedy poriadne zamávať, prezrádza Adonxs o novinke s ambicióznym klipom.

Práve analógia hry s bábikami je pre klip kľúčová. Tento svet bábik je tak trochu temný, veľmi queer, ľahko kinky, ale 100% aesthetic. Na skladbe okrem iných spolupracoval aj Dave Kutch, ktorý je mastering inžinierom The Weeknda.