Alexandrovci sa vracajú na Slovensko

Najväčší umelecký kolektív svojho druhu v Európe sa chystá na koncertné turné po Slovensku. Mohutné hlasy ruských Alexandrovcov zaplnia veľké haly v deviatich slovenských mestách. Armádny súbor ponúkne mrazivú šou, tak ako sú na to ich slovenskí obdivovatelia zvyknutí.

Zaznejú slávne ruské piesne, medzi nimi i legendárna Kaťuša či Kalinka, no nebudú chýbať ani novinky. Alexandrovci sa na slovenské publikum veľmi tešia. Náš slovanský naturel je podľa nich najlepšie schopný oceniť kvalitu ich hudobnej produkcie. Publikum chcú potešiť a už preto trénujú slovenské ľudovky. Strihnú si Macejka, Na Kráľovej holi a sľubujú aj prekvapenia. Nenechajte si ujsť výnimočné turné s hosťami Helenou Vondráčkovou a Kandráčovcami.

Na Slovensku sme vystupovali už niekoľkokrát a vždy to bol fantastický zážitok. My, Slovania, máme podobný naturel a spoločnú históriu. Temperament našich koncertov teda dokážete dokonale oceniť a tiež chápete, o čom spievame. Teší nás, že sa naše vystúpenia ľuďom na Slovensku páčia a na jarné turné skúšame s veľkou radosťou,“ vraví sólista Alexandrovcov Vadim Ananev.

Súbor ku všetkému pristupuje s obrovskou profesionalitou, čo už ocenili viacerí slovenskí a českí umelci, ktorí s nimi v minulosti koncertovali.

Tentoraz s nimi vystúpi Helena Vondráčková a Kandráčovci. Bude to opäť magická šou, ktorá bude nielen plná veľkolepého spevu, ale tiež jedinečných tanečných a akrobatických prvkov. Sme veľmi radi, že opäť môžeme Alexandrovcov priniesť slovenskému publiku,“ uzavrel organizátor koncertu Karol Jagoš.

Jarné turné po Slovensku odštartujú 24. mája 2017 v Žiline. Lístky sa dajú kúpiť v sieti Ticketportal.

Alexandrovci na Slovensku:
24. máj Žilina
25. máj Trenčín
26. máj Prievidza
27. máj Bratislava (15:00 a 20:00)
30. máj Košice
31. máj Poprad
01. jún Brezno
02. jún Zvolen
03. jún Nitra