Andie J plná ženskosti

Speváčka Andie J prichádza opäť s energickou skladbou s pulzujúcou silou ženskosti a pocitom sebavedomia vychádzajúcich z vnútornej harmónie a pokoja. Vo videoklipe speváčka odkazuje na odraz vnútornej dokonalosti, ktorá vo svojich vonkajších nedokonalostiach tvorí jedinečné bytosti a nájdenia sféry komfortu.

Skladbu Under The Water napísala ešte začiatkom minulého roka pri hľadaní samej seba a skúmaní, kým je a aké pocity zo seba má. Myšlienky, ktoré spísala do piesne, sú kombináciou samoty, v ktorej sa človek paradoxne cíti v objatí a harmónie mysle a tela.

Skladba sa spočiatku javila ako akustická, melancholická výpoveď, v ktorej stonám a presviedčam samú seba o pravde, ktorú cítim. Po tom, ako som zistila, prečo túto melódiu a text píšem, som sa skutočne presvedčila o tom, že sa cítim dobre vo svojom tele s dušou, ktorú mám. Aj keď sa ešte musím učiť veľa vecí a tiež veľa vecí napraviť a vyliečiť, objasňuje Andie J.

Skladba vypovedá o mojich pocitoch z vlastného bytia, duše, tela. Našla som istý komfort a pocit sebaistoty vo svojom vnútri. Tieto pocity mi veľmi blízko pripomínali pocit pod vodou, keď je počuť len tlmený a dutý zvuk morského dna, jemné žblnkanie. Akoby som bola v bezpečí, ale zároveň som tam sama. Viem, že s tou kombináciou sa nemusím báť, metaforicky spája Andie J pocity s vodou, ktorá je jej blízkym živlom. Postupne túto metaforu obaľovala ďalšími a ďalšími pocitmi, až vznikol komplexný text.

Energická novinka získala čiernobiely vizuál s myšlienkou ukázať sebavedomie a komfort v sebe samej. Chcela som byť v klipe sama sebou a myslím, že sa to podarilo. Nikto nie sme dokonalý, a práve to je naša dokonalosť, ozrejmuje Andie J vznik klipu ku piesni, ktorá vznikla v sprche.