André Rieu do Bratislavy príde

Výborná správa pre hudobných nadšencov je, že koncert celosvetovo uznávaného huslistu, André Rieu, sa tento rok predsa len uskutoční. V rámci King Of Waltz Tour sa kráľ valčíkov so svojim veľkolepým orchestrom Johanna Straussa predstaví na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu už čoskoro, 18. novembra 2021. Návštevníci podujatia tak môžu zažiť veľkolepý návrat André Rieu na pódiá po 18 mesiacoch. Okrem obrovského hudobného zážitku, poteší aj úchvatná scéna a krásne kostýmy plné farieb.

Môj orchester a ja sme nadšení, že sa konečne môžeme vrátiť do Bratislavy! Hudba a najmä valčík sú veľmi dôležitou súčasťou môjho života, hovorí André Rieu. Ak sa nejaká hudba dotkne môjho srdca, dotkne sa aj vášho. Táto úžasná hudba mi umožňuje priniesť do sveta radosť zo života a humor. Tešíme sa na to, že spolu s našimi milovanými slovenskými fanúšikmi strávime nádherný večer, a dúfam, že všetci budete tancovať v uličkách.

Z dôvodu bezpečnosti a nariadení súvisiacimi s hromadnými podujatiami vyplývajúcimi z aktuálnej situácie spojenej s koronavírusom COVID-19, sa toto podujatie uskutoční a umožní návštevníkom výlučne v režime kompletne zaočkovaní. Kompletné podmienky účasti na podujatí nájdete na stránke organizátora koncertu.