Anita Soul privoláva leto

Anita Soul má už dosť zimy a tak sa rozhodla privolať leto s novým sviežim songom, ktorý nesie názov Summerjam. Novinka je v poradí tretím singlom k albumu, ktorý speváčka aktuálne finalizuje.

Premýšľali sme, o čom urobíme text a jednoznačne sme sa zhodli, že už potrebujeme slnko, teplo, hudbu a emócie. Pieseň sme nazvali Summerjam a aj keď to na prvé počutie znie, že je to nejaká letná párty a jamovačka, v skutočnosti sme tak nazvali emóciu, ktorá sa vynára ako spomienka na letný večer. A to s človekom, s ktorým sa ona cíti v úplne inej dimenzii, prezradila Anita Soul.

S bratmi Hodekovcami sa mi tvorí výborne, som strašne rada, že môžem s nimi robiť. Sú to naozaj mimozemšťania, extrémne talentovaní, kreatívni a snaživí ľudia. Patria naozaj medzi top svetovú triedu a tým pádom to išlo veľmi ľahko. Sú to super chalani aj po ľudskej stránke, skrátka sú mi ako rodina, odhaľuje zákulisie vzniku piesne speváčka. Nakrúcali sme v ateliéri, kde sme nasimulovali tri rôzne priestory. Chcela som to mať presne v takomto móde, kde mi vlastne na mieru vytvorili virtuálne vesmírne svety. V klipe mi tentokrát účinkujú aj chlapci, s ktorými hrávam, objavia sa na záberoch vo vesmíre na malých lietajúcich ostrovčekoch, dodáva Anita Soul k vzniku videoklipu k novinke.