Ben Cristovao mieri do zahraničia

Mladý umelec s charakteristickými modrými vlasmi, ktorý si hovorí Tribbs, je číslom jeden medzi poľskými dídžejmi. Na zozname jeho spoluprác nájdeme aj mená ako Laidback Luke, Dimitri Vegas alebo Duncan Laurence a už teraz je jasné, že Tribbs mieri na svetovú špičku. K vymenúvaniu hviezd si môže pripísať aj českého speváka a textára Bena Cristovaa, s ktorým vytvoril energický tanečný hit Future Champ. Napriek tomu, že ide o Benov medzinárodný debut, európska centrála Universal Music Group v Berlíne si ho vybrala ako svoj hlavný focus track pre dane obdobie. Skladba týmto dostala značnú medzinárodnú podporu v rámci krajín celej Európy a je podporovaná na všetkých platformách ako najväčšia priorita.

Ben Cristovao patrí medzi najúspešnejších českých umelcov, čo dokázal aj začiatkom októbra, kedy svojou bezkonkurenčnou vizuálnou a hudobnou show po druhýkrát vypredal pražskú O2 arénu. So svojím domácim manažmentom Championship Music so súčasnou podporou labela Universal Music, podpísal zmluvu pre svoju zahraničnú tvorbu. Medzinárodný debut Future Champ je čistou dávkou eufórie a motivačnej nálady, ktorú napísal v Berlíne s nemeckým duom Tvvins.

K napísaniu textu ma motivoval jeden zo zápasov Jirka Procházky, ktorý mal pred sebou ešte cestu stať sa šampiónom UFC. Tá jeho obrovská motivácia a odhodlanosť ma strašne dostala a inšpirovala. Medzičasom sa Jirka naozaj šampiónom stal, je neuveriteľný, hovorí Ben Cristovao o svetom uznávanom zápasníkovi a svojej inšpirácii.