Ben & Mateo prinášajú prvú lákavú ochutnávku z chystaného albumu

Česká spevácka dvojica Ben & Mateo po aprílovom vydaní svojho debutového albumu pokračuje v rozbehnutej singlovej jazde. Tentokrát prináša novinku s názvom Asi tě miluju, ktorá je prvou predzvesťou ich pripravovaného druhého albumu.

Ben a Mateo uzavreli svoju prvú etapu na hudobnej scéne na jar tohto roka vydaním debutového albumu Až ke hvězdám. Albumový debut prekvapil hviezdnou zostavou producentov a spolupracovníkov, aj tým, že chlapci ho vydali po menej než roku na scéne, a napokon i hviezdnou krstnou mamou – CD slávnostne pokrstila spevácka legenda Lucie Bílá.

Dvojica, ktorá si získala srdcia tínedžeriek, sa v týchto dňoch vracia s novinkou Asi tě miluju. Pesnička je prvým singlom z ich pripravovaného druhého albumu. Aktívne duo totiž nezaháľalo – Ben a Mateo už v dňoch, keď krstili svoj albumový debut, súčasne pracovali na nových skladbách.

Asi tě miluju je výsledkom prvej spolupráce Bena a Matea so slovenským producentom Tomim Popovičom, ktorý skladbu zložil a postaral sa o produkciu. „Tomi bol úplne super, máme od neho už dva songy a každý snáď bude hitom, smeje sa Mateo. Asi tě miluju i Tancuj sú pecky, dodáva Ben. On je proste hitmaker, zhodujú sa. Je to skvelý človek, pracovalo sa nám s ním veľmi dobre. Prišiel za nami i do štúdia do Prahy a postrážil, aby sme song dobre nahrali, prezrádzajú. Text k piesni napísal Jakub Abde.

Blíži sa tiež prvé koncertné turné Bena a Matea. Kým sa naň pripravujú a trénujú, absolvujú samostatné koncertné vystúpenia. Budeme vystupovať samostatne, hosťovať a pripravujeme aj jeden super vianočný koncert, na ktorý sa už tešíme.