Demi Lovato odpálila letný song

Už je to viac ako rok, odkedy americká speváčka Demi Lovato predstavila svoj posledný sólový singel. Balada Body Say vtedy vyvolala veľký rozruch, a to aj vďaka provokatívnym, takmer nahým promo fotkám a zdá sa, že o Demi budeme veľa počuť aj tento rok. Práve totiž predstavuje svoj nový singel Sorry Not Sorry, v ktorom si rozhodne nedáva servítku pred ústa a nakrútila k nemu aj horúci videoklip.

Pieseň Sorry Not Sorry so speváčkou zložil aj uznávaný americký producent Sean Douglas, ktorý sa podpísal, okrem iného, pod hitmi Christiny Aguilery, Chrisa Browna, či Pitbulla. O produkciu sa postaral Oak Felder (Alessia Cara, Bea Miller, Britney Spears).

Skladba je typickým veselým party songom, ktorý by nemal chýbať na žiadnom poriadnom letnom žúre. A presne tomu Demi uspôsobila aj videoklip – usporiadala veľkú bazénovú párty, na ktorú pozvala desiatky svojich priateľov. Najzaujímavejšie momenty neskôr boli zostrihané a zverejnené ako oficiálne video k singlu. Pozornému oku diváka určite neujde aj účasť niekoľkých známych osobností – v klipe si zahrala napríklad Paris Hilton, rapper Wiz Khalifa, ako aj herec a spevák Jamie Foxx.