Dievča Teri Čikoš je presvedčivo emotívne

Po tom, čo speváčka vydala úspešný rádiový singel Pozri, púšťa do éteru emotívnu novinku Dievča. Skladbu nahrala s kapelou snov: Martin Wittgruber (klavír), Martin Gašpar (basová gitara), Pišta Lengyel (gitara), Igor Ajdži Sabo (bicie) a Juraj Bartoš (trúbka).

Dievča čo nikam nechodieva… celkom trefné na dnešnú dobu. Aj keď sme túto skladbu nahrali ako demo ešte predtým všetkým, čo sa dnes vo svete deje, spomína speváčka na vznik piesne. Dievča je skladba plná emócií. Je to výpoveď mladého dievčaťa a neskôr zrelej ženy. Text má určitú dejovú líniu. Myslím si, že každá žena sa v texte nájde. Je o našich pocitoch, myšlienkach a hlavne o tom, že žena je krásna v každom veku. Skladbu zložil vynikajúci klavirista, producent, aranžér a môj veľmi dobrý priateľ Ľuboš Šrámek. O text sa postarala Silvia Aleo a Peter Konečný. Oslovili sme aj popredného hudobníka – trubkára Juraja Bartoša. Sme veľmi radi, že pozvanie prijal.

Ku skladbe sme natočili aj vizuál s ktorým nám pomáhal Viktor Cicko (Pop studio). Natáčali sme v divadle Arteatro, z čoho som mala naozaj veľkú radosť, pretože v tomto divadle aj hrávam. Klip som chcela ponechať jednoduchý bez zbytočných príbehov a rušivých elementov. Zámer vizuálu bol podporiť emóciu skladby, vysvetľuje svoj umelecký zámer Teri.