Energické disko

Po úspešnej cover verzii piesne Crazy prichádza Rasty Struhar s pulzujúcim debutom Nehľadaj nič viac z vlastného repertoáru. Mladý interpret ovplyvnený hudbou 90. rokov a prvou dekádou 21. storočia, vnáša do nového singla prvky disko štýlu, energiu a pohyb. Autorom slovenského textu je Vlado Krausz.

Skladba naberala na svojej forme v spolupráci s producentom Domi Stoff, s ktorým Rasty hľadal ten správny smer a zvuk. Celkovo rád počúvam hudbu od interpretov, ktorí už niečo dosiahli, medzi môj top patrí Britney Spears, Madonna a podobne. Keď mi ale producent Domi poslal prvé demo mojej budúcej piesne, hneď sa mi song zapáčil a začali sme na ňom pracovať, s úsmevom ozrejmuje Rasty Struhar, tešiac sa zo spolupráce s producentom Domi Stoffom, pôsobiacim v kapele King Shaolin, ktorá je aj dvornou kapelou Celeste Buckingham.

Výsledkom je energická popová skladba o hľadaní šťastia s nádychom pozitívnej atmosféry obľúbených interpretov. Rasty sa snaží vyjadriť túžbu nielen po láske, ktorú ľudia hľadajú mimo svojho okolia, a pritom ju zväčša majú v tesnej blízkosti. Skladba vyjadruje tak trochu dnešný svet, keď človek nevie nájsť to, čo už dávno má, muži sa pozerajú po iných ženách a ženy zas po iných mužoch, ale veľakrát ich doma čakajú milujúci partneri.

Novinka Nehľadaj nič viac je pre speváka dôležitým míľnikom v jeho hudobnej kariére, jeho plány do budúcna zahŕňajú vydanie ďalších singlov a priblížiť sa čo najviac k poslucháčom.

Michal Neffe / Neffe Production