Helena Vondráčková a jej šokujúce pozvanie na megakoncert

Autor foto: Jakub Ludvik, Zdroj foto: Supraphon

Helena Vondráčková oslavuje exkluzívnym októbrovým megakoncertom v Bratislave neuveriteľné sedemdesiate jubileum. Okrem známych hudobných hostí ako Karel Gott, Vašo Patejdl, Sisa Sklovská, či Fragile Braňa Kostku však do zoznamu pribudol aj jeden nečakaný detský hosť a to doslova na základe internetového videa.

Veľkolepú šou na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu chystá Helena Vondráčková na 21. október tohto roka, v predaji sú už len posledné desiatky vstupeniek, scenár je takmer hotový, známe sú už všetky mená hostí. Do zoznamu vystupujúcich však pred pár hodinami pribudlo nové nečakané meno Lima.

Iba 6-ročná speváčka a tanečníčka z Bratislavy zavesila za pomoci rodičov svoje video, v ktorom spieva Helenin megahit Pátá na profil organizátora koncertu, čo neušlo pozornosti manažéra Heleny Vondráčkovej Martina Michala a tak sa video dostalo až k samotnej jubilantke. Po zhliadnutí zareagovala pre všetkých doslova šokujúco: Teším sa na to, keď si s tebou v Bratislave zaspievam Pátou. Poriadne sa priprav. 🙂

Organizátorka koncertu Silvia Nemčovičová dopĺňa: Prekvapivú reakciu sme si ihneď overovali u samotnej speváčky, ktorá nám potvrdila, že sa fakt rada stretne na pódiu s malou „kamarátkou“, takže sme už kontaktovali malú Limu a jej rodičov, nech si na 21. október večer nerobia žiadny program a že ich čakáme na zimáku v Bratislave. Jej reakcia bola typicky detsky stručná: To bude bomba!

Okrem skvelých a nečakaných hostí bude koncert dopĺňať tiež veľkolepá hudobná i svetelná šou, krásna výpravná scéna a množstvo efektov, ktoré z narodeninového večera urobia nezabudnuteľný zážitok.

Budeme veľa spomínať, uvidíte množstvo zaujímavých a doslova raritných spomienok a zaznejú aj hity, ktoré sme už veľmi dlho nepočuli. Samotný koncert bude mať oveľa viac ako 120 minút – ako sa na správny jubilejný megakoncert takého interpreta patrí, dodáva Silvia Nemčovičová.