Hex odštartoval temer vypredané turné, chalani pridali vianočný špeciál

Začalo jesenné turné skupiny Hex s názvom Kde je tu láska Tour 2023. Hexáci počas neho vystúpia v ôsmich slovenských mestách. Špeciálnym hosťom turné je Emma Drobná, ktorá s kapelou vystúpi aj na pridanom bratislavskom koncerte s prívlastkom HEXácke Vianoce. Ten sa uskutoční 19. decembra v Stars auditoriu.

Kapela si pre divákov pripravila skoro dvojhodinový koncertný program. Ten bude pozostávať z piesní z nového albumu, z osvedčených hitov i skladieb, ktoré skupina desaťročia naživo nehrala. Špeciálnym bodom v programe bude vizuálno-hudobná súhra Hexu s Emmou Drobnou.

S Emmou si zahráme jej skladby Words a Yeah Baby ako aj náš spoločný duet Navždy mladí či Chvíľu áno, chvíľu nie. Máme pripravenú aj jednu špeciálnu coververziu, ale tú zatiaľ neprezradíme. Emma sa určite ešte počas koncertu pripojí aj k našim ďalším skladbám. Veľmi dobre sa nám spolu hrá a verím, že tak ako sa páči táto spolupráca nám, bude sa páčiť aj ľuďom, ktorí na koncerty prídu, želá si Tomáš Yxo Dohňanský. 

Nesmierne si vážime priazeň našich fanúšikov, s ktorými sa veľmi radi stretneme osobne aj po koncertoch. Zároveň sme si povedali, že v našom rodnom meste pridáme ešte jeden špeciálny koncert – 19. decembra zahráme opäť v Stars auditoriu. Tento koncert bude mať podtitul HEXácke Vianoce. Okrem nás na ňom vystúpia aj ďalší naši kamaráti z našich obľúbených kapiel, teší sa Yxo.