Holka roku má nový singel

Berenika Kohoutová vydáva singel Tři tečky a prostredníctvom SMS správ nás berie do svojej love story, ktorá sa skončila manželstvom…

Začiatok našej love story je vlastne úplne presne vidieť v klipe. Kryštof mi cez Facebook poslal tri bodky, čo si v tom momente myslel, že je podľa neho najlepší pick-up line. Pár dní však trvalo, kým som to vôbec zaregistrovala, ale potom sme si začali písať a písali sme si mesiac vkuse. Potom sme išli na prvé rande… a teraz máme spolu dcérku Lolu, popisuje príbeh piesne speváčka.

SMS správy, ktoré nás sprevádzajú príbehom videoklipu sú podľa autorky úplne autentické, bez akýchkoľvek prikrášlení, rovnako ako celý príbeh. Vzhľadom k tomu, že môj muž je veľmi šikovný copywriter, počas toho mesiaca ma naozaj balil na svoje správy. Ale samozrejme, že tam muselo byť niečo viac. Proste bolo hneď jasné, že si vzájomne rozumieme, komentuje s úsmevom Berenika Kohoutová, ktorá tak svojmu manželovi splnila sen a napísala mu pieseň. Myslím, že ju miluje. No, kto by nemiloval pesničku, ktorá je o tom, aký je niekto skvelý a ako ho zbožňujete?, podotýka speváčka.

Netradičný klip vznikol pod vedením Jana Stracha. Okrem textoviek dopĺňajú videoklip aj tanečníci pod vedením choreografky Angee, ktorá s Berenikou pravidelne spolupracuje. Točili sme prevažne v odstavenom vagóne na holešovickej stanici, ktorý musel o pár hodín odísť. Takže trochu časový press, ale Honza Strach to krásne zvládol. Dosť som ho obdivovala, pretože všetko to bolo na poslednú chvíľu, ja som prakticky nemala žiaden čas na prípravu, potom sme mu tam priniesli Lolu… bol trpezlivý a úplne profi, pochvaľovala si autorka prácu celého tímu.