Hurts ohlásili nový album a koncert v Bratislave

V rámci svojho najväčšieho turné, ktoré začne v októbri tohto roku privítame britské duo Hurts v bratislavskom Majestic Music clube (bývalá YMCA) v sobotu 18. novembra 2017. Predaj vstupeniek už začal v sieti predpredaj.sk.

V stredu 26. mája Hurts oznámili vydanie svojho štvrtého štúdiového albumu Desire, ktorý vyjde 29. septembra na značke Columbia Records, už v súčasnosti je však v predpredaj na oficiálnej stránke Hurts CD i LP a rovno i s autogramom Hurts. Na koncerte tak môžeme očakávaťnovinky aj známe hity.

Uplynulo už sedem rokov od vydania prelomového singla Wonderful Life a albumu Happiness, ktoré kapele zabezpečili veľký úspech na medzinárodnej scéne. Po triumfálnom štarte kariéry v roku 2010 vydali Theo Hutchcraft a Adam Anderson ďalšie dva albumy Exile (2013) a Surrender (2015) obsahujúce množstvo medzinárodných hitových singlov a rádiových hitov (Stay a Some Kind Of Heaven) a ich koncerty sú označované za najinovatívnejšie live podujatia súčasnosti.

Správa o vydaní nového albumu nasleduje krátko po zverejnení nového singla Beautiful Ones, ktorý okamžite získal nadšené ohlasy kritikov.