IMT Smile a Ben Cristovao majú miesto

Skupina IMT Smile už dlhšie avizovala na rok 2021 nový album. Jeho predzvesťou je nová skladba Miesto, ktorú spolu s Ivanom Táslerom naspieval Ben Cristovao. Nápad osloviť Bena prišiel naozaj spontánne, a hneď od začiatku som vedel, že to bude fungovať, a že to takto má byť, hovorí o spolupráci Ivan Tásler. Videli sme sa prvýkrát  asi pred dvomi rokmi na jednom festivale v Čechách, kde nás prišiel pozdraviť do šatne. Už vtedy som mal z toho krátkeho stretnutia veľmi dobrý pocit a napadlo ma že by raz mohlo dôjsť k nejakému hudobnému spojeniu, doplnil spevák.

Určite som cítil zodpovednosť, bola to pre mňa veľká výzva. Vedel som, že mi chlapci z IMT Smile veria a aj preto som si hovoril, že to dám. Už z klavírnej verzie, ktorú mi najskôr poslal Ivan bolo jasné, že výsledok bude obrovský, hovorí o spoločnej skladbe Ben Cristovao.

Skupina IMT Smile ponúka singel ako novinku zo svojho nového albumu, ktorý vychádza už v druhej polovici mája tohto roka. Som naozaj veľmi rád, že sme tento čas dokázali využiť a zužitkovať ho ohľadom emócií a nápadov. Album ešte síce nevyšiel, ale už teraz viem, že nám pomohol a dodal energiu aj ako kapele. Verím, že sa ľudom bude páčiť, nádeja sa Ivan Tásler.