IMT Smile avizujú turné po amfiteátroch

IMT Smile pripravujú ďalší veľký hudobný projekt s názvom IMT Smile Amfiteáter Tour, počas ktorého sa vyberú do piatich slovenských miest. Obľúbená slovenská kapela aj tentokrát prichádza s veľmi ambicióznym projektom, ktorý odštartuje v polovici júna. Pre svojich fanúšikov si pripravili veľkolepú hudobnú show pod holým nebom, kde si budete môcť vychutnať tie najväčšie hity, ktoré vyšli aj na ich trojalbume hiSTORY, alebo tiež na dvojalbume hiSTORY Live.

Počas série špeciálnych koncertov v rámci Amfiteáter Tour sa IMT Smile predstavia v piatich mestách od východu na západ: v Prešove, vo Východnej, v Banskej Bystrici, Martine a Nitre, kde sa miestami diania stanú tie najväčšie slovenské amfiteátre. Tak, ako tomu bolo aj pri predchádzajúcich hudobných projektoch, i tentokrát sa môžete tešiť na špeciálnych hostí, spomedzi ktorých nemožno nespomenúť talentovaného folkloristu Štefana Šteca, známeho najmä z obľúbeného televízneho formátu Zem spieva alebo prešovskú hudobnú formáciu Eleven Hill. Návštevníkov čaká neopakovateľná festivalová atmosféra, večer nabitý dobrou muzikou a množstvom výbornej zábavy, počas ktorého si môžu zaspievať, zatancovať a dokonalo si oddýchnuť.

Je pre nás veľkým zážitkom hrať pri západe slnka v amfiteátroch plných usmiatych ľudí. Toto je pre nás skutočne ten pravý hudobný raj! Už sa nevieme dočkať, neskrýva svoje nadšenie líder kapely Ivan Tásler.

Ako ste si už pri IMT Smile a ich predošlých projektoch určite zvykli, veľkolepá koncertná show bude, bezpochyby, hudobnou udalosťou roka. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.

Koncerty v rámci IMT SMILE Amfiteáter Tour 2018
16.6. Amfiteáter Prešov
23.6. Amfiteáter Martin
30.6. Amfiteáter Banská Bystrica
07.7. Amfiteáter Východná
14.7. Amfiteáter Nitra