IMT Smile spolu Nikol Štíbrovou priniesli Príliš osobnú známosť do novej Evitovky

Česká moderátorka, herečka, Nikol ŠtíbrováIvan Tásler so skupinou IMT Smile vydávajú spoločný singel a videoklip k novému filmu  Evity Twardzik Urbaníkovej s rovnomenným názvom Príliš osobná známosť. Autorom hudby je Ivan Tásler a text napísala Anna Tásler Onderková.

Veľa sme sa s Ivanom rozprávali nielen o filme, ale aj o našich predstavách, aká by filmová skladba mala byť, a som nadšená, že sa mu to do bodky podarilo naplniť, priblížila proces tvorby piesne Evita.

Dostal som ponuku na nahratie piesne k filmu, podmienka bola, aby bola československá. Dlho som premýšľal nad tým, že s kým. Potom som úplnou náhodou na Instagrame videl Nikol spievať českú pesničku. Páčilo sa mi, s akým citom spieva, ako cíti hudbu bez toho, aby bola speváčka. A tak som ju oslovil cez Instagram, hovorí Ivan Tásler. A ja som veľmi spokojný, väčšinou tie moje prvé nápady vždy fungujú, a tak to bolo aj teraz. Ja som si nebol úplne istý, že či Nikol vôbec vie kto sú IMT Smile. Zareagovala veľmi milo, a sám som bol prekvapený.