Karin Ann nastavila Zrkadlo démonom

Pred nedávnom vstúpila na slovenskú hudobnú scénu Karin Ann – mladá, iba 17-ročná slovenská speváčka, prináša aktuálne druhý singel s názvom Zrkadlo. Zatiaľ, čo v nedávnom debute ju featuringom podporil raper Majself, nový singel Zrkadlo je jej prvým sólovým počinom.

Pre mňa táto skladba znázorňuje to, že všetci majú nejakých svojich démonov, či už o nich hovoria alebo nie, či už sa to týka vzťahov (romantických či platonických) alebo názorov ľudí alebo anxiety (úzkosť – pozn. autora), vysvetľuje Karin posolstvo druhého singla. Na konci dňa si je ale každý sám najväčším démonom, dostáva sa k pointe svojej novej skladby a dodáva, že ani ona sama nie je výnimkou a tiež čelí vlastným vnútorným démonom.

Singel  Zrkadlo pre Karin Ann je druhý v poradí v našej ceste k hudobnej originalite, hovorí na margo skladby Karinin dvorný producent Tomi Popovič. S mojím tímom Fillipianom a Nikol Kassel sme v spolupráci s Karin vytvorili originálny sound a tematicky zaujímavý text a zároveň zachytili hitovosť v melódiách. Teším sa z tohto songu, dopĺňa Tomi.

Zatiaľ čo v týchto dňoch už Karin posiela do sveta svoj druhý singel Zrkadlo, jej debutový singel Ruky preč sa medzičasom stihol na youtube priblížiť k hranici pol milióna vzhliadnutí – ako nováčik na scéne teda jednoznačne zaujala. Karin dnes, s odstupom času úprimne priznáva, že nával pozitívnych reakcií na jej debutový počin ju príjemne prekvapil. Feedback bol poväčšine pozitívny a celkovo to koľko ľudí počulo tú pesničku mi príde priam až nereálne. Je to dosť surreal feeling. Nikdy som si nemyslela, že moja prvá pesnička dostane také dobré reakcie a takú podporu, teší sa Karin.