King Shaolin predstavuj nové EP

Po treťom albume Mind Game predstavuje kapela King Shaolin nové EP s názvom Emotions. Titulnú skladbu s rovnomenným názvom formácia predstavuje v live prevedení aj s hudobným hosťom z bratislavského štúdia Rita, v ktorom spevák a skladateľ Domi Stoff pôsobí ako producent. Novinka zanecháva obsahom emotívnu stopu, ktorá sa pretavila do ambientných zvukov a gitár.

Materiál na nové EP vznikal prirodzene dlhšie a finálne dielo doplnila skladba so silným osobným posolstvom lídra kapely Domiho Stoffa. Emotions je veľmi osobná skladba, ktorá hovorí priamo ku konkrétnej osobe, ktorá bola súčasťou môjho života veľmi dlhý čas, no, žiaľbohu, už nie je. Skladba je odkazom, ktorého posolstvo smeruje k tomu, že nikdy na teba nezabudnem, mám ťa rád a som rád, že si šťastná. Moja hudba teraz totiž funguje ako taký tajný messenger, hovorí Domi Stof.

Skladba Emotions ako jediná bola skomponovaná výhradne pre nové EP. Skladby Change a Im With Myself som mal rozrobené už dlhšiu dobu, no cítil som, že potrebujem spraviť nejakú našlapanú koncertnú pieseň so silno osobným obsahom, ozrejmuje Domi. Skladanie a produkovanie Emotions opisuje spevák ako zážitok blízky modlitbe alebo písaniu si do denníka. Preto sa s kapelou rozhodli nazvať aj celé EP podľa tejto skladby. Ako hosťa si kapela pozvala talentovaného producenta a gitaristu Ľubomíra Mazáka.