Knechtová v tanečnom rytme

Katarína Knechtová predstavuje novú tanečnú pieseň. Rezonanciu nahrávala v niekoľkých fázach. Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok je autorkou hudby, text má na konte Vlado Krausz. V technicky náročnom videoklipe si okrem Katky zahrali motorkári aj metalisti, skrátka zaujímavé typy ľudí, s rôznou energiou, vyžarovaním a vlastnou rezonanciou.

Inšpiroval ma článok o moste Tacoma vo Washingtone. Ten správne načasovanou silou, dokázal práve jav rezonancie rozkmitať. Bolo to pre mňa veľmi zaujímavé a začala som premýšľať o rezonancii v rámci energií medzi ľuďmi. Mala som skice melódií, ktoré si postupne zbieram a nahrávam. A mojou predstavou bolo vyskladať tanečnú pieseň s novým zvukom, prezradila Katarína Knechtová.

Námet klipu som si vymyslela sama a nakoniec to bol jeden z technicky najnáročnejších videoklipov, aké sme robili. Všetkým ďakujem za poriadny kus práce a energie, ktorú do klipu vložili. Ateliér sa musel niekoľkokrát premaľovať, muselo sa postaviť pódium, pozadia a mnoho ďalších vecí. Napriek náročným okolnostiam sme pracovali všetci ako tím a bolo to skvelé, teší sa Katka Knechtová.