Lady Colors predstavujú dojímavý klip

Spevácke trio Lady Colors prekvapuje prvým autorským singlom. Dramatická a emotívna balada v angličtine prináša recept, ako sa vysporiadať so stratou blízkeho človeka. Autorkou hudby i textu singla My Recipe je tmavovlasá členka skupiny Lady Colors Kristína Mečko, o aranžmány sa postarala blondínka LeRa a dvorný producent tria Matúš Ferko – Ien Echo.

Pieseň My Recipe napísala Kristína v období, keď sa vyrovnávala so smrťou milovaného dedka, ktorý bol pre ňu veľmi dôležitý, najmä v období dospievania. Keď pieseň zaspievala LeRe, tá hneď začala konať. Oslovila najlepších hudobníkov, nahrávacie štúdio a v neposlednom rade aj šikovného režiséra Marca Procházku, ktorý dal tejto zaujímavej piesni vizuálnu podobu. Dojímavý videoklip, v ktorom speváčky stvárňujú príbehy veľkých lások, netušiac, že ich vyvolený má rozpracovaných niekoľko vzťahov súbežne, končí tragicky so zaujímavou bodkou v závere príbehu. Hlavná pointa videoklipu a rozuzlenie tragédie bolo natáčané naozaj veľmi autenticky – ryšavka Majka je dnes totiž šťastnou mamičkou dcérky Viktórie.

Pôvodný zámer Lady Colors bol fungovať ako eventový formát a spievať prevzaté svetové hity vo vlastných aranžmánoch. Množstvo koncertov a vystúpení, a v neposlednom rade i nedávna spolupráca s maďarskou legendárnou skupinou Omega, priviedol speváčky k túžbe zdolať ďalšiu métu – tvoriť vlastné autorské piesne.

Trio Lady Colors púta vizuálne atraktívnou kombináciou speváčok s rôznymi farbami vlasov a zaujme aj vydarená harmónia ich hlasov, ktorá predurčuje túto skupinu na zaujímavú a úspešnú kariéru.