Langerovej Dvě slunce už aj na vinyle

Po vydaní úspešného vlaňajšieho albumu Dvě slunce si milovníci vinylových platní budú môcť čoskoro vypočuť novinku Anety Langerovej i na svojich gramofónoch.

Keď sa vonku stmieva skôr, sedávam pri svojom gramofóne, na ktorom si púšťam diela môjmu srdcu blízke. Rada sa zastavím a započúvam sa do tónov, ktoré získavajú svoj priestor, a nechávam sa unášať hrejivým pocitom starého dobrého sveta. A tento pocit sa premenil v prianie, aby moje Dvě slunce vyšli i na vinyle. Nech hudba znie a Dvě slunce vás hrejú, prezrádza a všetkým praje Aneta Langerová.

Okrem bookletu sa vo vnútri nachádzajú i bonusové materiály – čiernobiele pohľadnice Anety ako pražskej pozorovateľky od fotografa Herberta Slavíka, farebný plagát obalu albumu s vyznaním, a celý album si vďaka unikátnemu kódu bude možné stiahnuť i v digitálnej verzii.

Vinyl Dvě slunce obsahuje 12 skladieb: Dvě slunce, Bílý Den, Na horách sněží, Marie, Tělo 2086, Sama, Jak krásné je být milován, Závrať, Tam kam, Netopýr, Antonín, Strom. V predaji bude od 19. novembra 2021. Všetci, ktorí sa nevedia dočkať a chcú Dvě slunce na svojich gramofónoch počúvať ako prví, si ho môžu navyše i s podpisom Anety, objednať na internetovej stránke speváčky. Fanúšikov a zberateľov vinylov iste potešilo, že si okrem klasickej čiernej platne mohli uloviť jednu zo sto kusov žiarivo žltej limitovanej edície, ktorá bola vypredaná rekordne rýchlo – za štyri hodiny. Šťastní držitelia limitky obdržia Anetou vlastnoručne podpísanú a očíslovanú platňu.