Leto v rytme IMT Smile

Skupina IMT Smile odštartovala svoje IMT Smile Summer Tour 2021 fantastickými koncertami v Bratislave a v Banskej Štiavnici. Nielen megahity v nových aranžmánoch, ale tiež novinky z albumu Srdce Rozum Boulevard , ktorý vyšiel aj na nádhernej vinylovej platni, podporili fantastickú atmosféru koncertu.

To že skupina IMT Smile patrí k tým najúspešnejším zo slovenskej hudobnej scény podčiarkuje aj fakt, že album Budeme to stále my dosiahol na dvojitú platinu za predaj CD a tiež vinylovej platne. Je to album z roku 2018, a tento status už dosiahol skôr, ale teraz si ho môžeme prevziať za účasti našich fanúšikov, lebo je to aj vďaka ním. Tento album v našej kapele veľa zmenil, dá sa povedať, že skoro všetko, a ako vidno, k lepšiemu, povedal Ivan Tásler pri preberaní dvojitého platinového albumu.

Okrem toho IMT Smile pripravili nový videoklip ku skladbe Peaceful Village, kde spolu s IMT Smile spieva aj Jamajčan Winston Reedy. Pieseň je o jednej pláži a dedine v Kambodži, v ktorej sme boli spolu aj ako kapela a kde sme dokonca zahrali na miestnom markete. No za pár rokov sa z toho krásneho miesta, stalo vďaka necitlivým developerom, jedno veľké stavenisko. No duša toho miesta žije ďalej a o tom je tento song. Pieseň vznikla od začiatku v angličtine, a preto sme sa rozhodli to tak nechať, aj na základe odporúčania pre jamajského speváka žijúceho v Londýne, ktorý sa volá Winston Reedy, uzatvára príbeh skladby Ivan Tásler.