Lucius Szikora celkom inak

Mladý producent Ugg’A vo svojej hudobnej novinke spojil sily so slovenským spevákom Luciusom Szikorom. Výsledkom tejto spolupráce je tanečný singel, prerábka známeho hitu s názvom Colorado od Milky Chance.

Mladý producent s litovskými koreňmi sa produkovaniu tanečnej hudby venuje už dlhú dobu a má na konte viaceré úspešné single ako napríklad Dernière Danse alebo singel Can’t Get You Out Of My Head, ktorý na streamovacej platforme Spotify dosiahol viac ako 35-miliónov vypočutí. Nápad na prerábku tohto rádiového hitu dostal producent náhodne počas jazdy autom.

Pri počúvaní playlistov v aute zrazu začala hrať práve táto pieseň. Bolo to prvýkrát, čo som tento song počul, avšak hneď po prvom počutí mi začali nabiehať nápady na produkciu. Pri samotnej produkcii som sa snažil do songu vniesť svoj vlastný štýl a moje obľúbené prvky, akým je napríklad aj silný drop, ktorý majú fanúšikovia radi. Zároveň som ale chcel, aby som tento song ako celok ponechal v jeho rádiovom duchu, hovorí producent Ugg’A.

Spevák Lucius Szikora, ktorý do singlu nahral vokály, je slovenskému publiku známy napríklad zo spolupráce s úspešným slovenským producentom Markom Dannom v singli Sunflowers. Spevák sa venuje aj vlastnej tvorbe, ktorá je však žánrovo odlišná od elektronickej hudby, preto je preňho spolupráca na singli Colorado úplne novou skúsenosťou.