Mark Dann učaroval herečke

Úspešný slovenský hudobník a producent Mark Dann, zverejnil svoj najnovší hudobný počin prostredníctvom videoklipu. V novinke Take Me Home to medzi ním a herečkou Karin Qayumovou poriadne iskrí.

Na novej piesni so spevákom spolupracoval Miro Jaroš, populárny spevák a Markov kamarát a parťák zároveň. Miro má na svedomí všetky anglické texty skladieb, ktoré Mark Dann doposiaľ vydal a novinka Take Me Home nie je výnimkou. Mirove texty sa mi páčia, pretože sú jednoduché a rýchlo zapamätateľné. Aj keď sú v angličtine, tak si ich dokážu zapamätať aj ľudia, u ktorých je tá angličtina slabšia, vysvetľuje spevák spoluprácu. Napriek tomu, že sa pesnička volá Take Me Home, čo vo voľnom preklade znamená vezmi ma domov, hlavnú úlohu v novinke zohráva ten najhlbší cit. V pesničke sa spieva o láske. Dom nie je domov. Domov je miesto, kde sa cítim dobre s človekom, ktorého milujem, vysvetľuje mladý producent.

Ako je už u Marka Danna zvykom, ku každej skladbe prizve k spolupráci iného speváka či speváčku. Baví ma objavovať talentovaných ľudí, ktorí milujú hudbu rovnako ako ja. Skúšal som rôzne typy mužských aj ženských hlasov. Dlho som nevedel nájsť to pravé orechové. Do pesničky som nakoniec oslovil Jakuba Pružinského, pretože sa mi veľmi páči jeho výraz a farba hlasu, hovorí spevák.

Scény klipu sa natáčali v Bratislave a na vypustenej priehrade v obci Ružiná, neďaleko od Markovho rodného Lučenca. Video zobrazuje príbeh mladej lásky a je popretkávané tancom v podaní tanečnej skupiny Wanted, pod taktovkou Štefana Chleba. Vedľajšiu úlohu si strihol i hlas piesne, Jakub Pružinský. Hlavnej úlohy sa však zhostil samotný autor piesne, pre ktorého to bola premiéra. V klipe som od začiatku chcel zaujímavých a niečím výnimočných ľudí. Tak isto som potreboval, aby vedeli niektoré situácie zahrať. Preto som oslovil mladú herečku Karin Qayumovú, ktorá vyzerá exoticky a je naozaj skvelá herečka, čo nám na natáčaní pri viacerých situáciách dokázala.