Miluje Slovensko a sólovú kariéru

Speváčka Anabela Mollová, ktorá sa zapísala do povedomia verejnosti ako členka populárnej skupiny Fragile a účinkovaním v obľúbenej šou RTVS Milujem Slovensko, urobila významný krok vo svojej kariére. Ohlásila, že sa vydáva na sólovú dráhu a nedávno oficiálne predstavila svoju prvú autorskú skladbu s názvom Hľadám.

Anabela Mollová je na slovenskej hudobnej scéne prítomná takmer desať rokov, pričom sa neustále venuje zdokonaľovaniu svojho speváckeho a hudobného talentu. Preto nie je žiadnym prekvapením, že sa rozhodla pre sólovú kariéru, ktorá jej umožní plne využiť svoje schopnosti a kreatívne vízie. Speváčka, ktorá má exotický pôvod, sa rozhodla pri svojej prvotine spolupracovať s talentovaným hudobníkom a spevákom Markusom Danielom, ktorý je nielen jej partnerom na pódiu, ale aj v súkromí.

Skladba Hľadám je taká moja spoveď a zložila som ju s človekom, ktorého milujem, preto je pre mňa veľmi špeciálna, je to také naše prvé bábätko, povedala Anabela Mollová, čím odhalila kúsok zo zákulisia tvorby skladby.

Anabela Mollová tak vykročila na novú cestu, ktorá jej otvára dvere k väčšej hudobnej slobode a možnosti prejaviť svoje umelecké ja naplno. Jej prvá skladba Hľadám je len začiatkom a a už teraz pripravuje ďalšie hudobné prekvapenia, ktoré čoskoro prinesie.

Mgr. Andrea Čurná