Mirai sa v novinke spojili s Benom Cristovaom

K novinke Pojď ke mně blíž, ktorá je súčasťou najnovšieho úspešného albumu Arigató, nakrútila kapela Mirai videoklip. K duetu si prizvali Bena Cristovaa. Kapela zároveň vyrazila na jesennú časť svojho aktuálneho turné, o ktoré je tak enormný záujem, že skupina bezodkladne pridala i jeho jarnú časť. Arigato, novinka kapely Mirai vychádza na CD a k dispozícii je i na vinylovej platni.

Ešte pred štartom práve prebiehajúceho turné Mirai spolu s Benom Cristovaom a partiou kamarátov absolvovali výlet do Berlína, počas ktorého vznikol videoklip na singel Pojď ke mně blíž. Je to vôbec prvá pieseň kapely s featuringom iného umelca.

Celá spolupráca s Benom bola improvizovaná a spontánna. Ben nás k spolupráci na skladbe napadol ako prvý, pretože na prvú dobrú sedí k nálade songu. Stretli sme sa u Bena, kde ma najskôr dvakrát zložil v brazílskom jiu jitsu a následne sme išli na strechu, kde sme spoločne s Ondřejom Fiedlerom behom chvíle dopísali slohy, opisuje spoluprácu Mirai Navrátil.

Zo spolupráce sa teší aj Ben Cristovao: S Miraiom sme sa nejakú dobu stretávali v rámci festivalov a sadli sme si ako ľudsky, tak hudobne. Spolupráca už bola iba otázkou času a nakrúcanie klipu bol už napokon iba skvelý výlet so skvelými ľuďmi.