Mista prežíva s láskou

Autor foto: Milan Mošna

Speváčka Mista prešla obrovským hudobným aj vizuálnym prerodom. Má za sebou zložitú životnú situáciu, na ktorú poukazuje v novej skladbe Prežijem s láskou. Autorom textu je sama speváčka a hudbu zložil skladateľ a producent Stano Šimor.

Žiť slobodne a nasledovať to, čo mi dáva v živote zmysel… Speváčka Mista sa pred dvoma rokmi rozhodla žiť podľa tohto vzorca a vystúpiť zo života, ktorý sa od nej v rodinnej aj pracovnej oblasti očakával. A to aj napriek tomu, že sa všetci veľmi skepticky pozerali na zmeny, vďaka ktorým sa chcela posunúť ďalej.

Prešla som obrovským hudobným aj vizuálnym prerodom. Nikto mi v tej dobe neveril, dokonca ani rodina. Všetci mi hovorili, že som skončila a moja jediná cesta je robiť to, čo som robila doteraz a nič nemeniť. Chcelo to veľa odvahy plávať proti prúdu a prežiť dva roky práce v období, keď mi nikto neveril. Človek však nepotrebuje, aby mu niekto veril. Najdôležitejšie je, aby veril sám sebe, mal víziu bol skromný a pracovitý. Život nakoniec všetko poskladá tak, aby to bolo správne, vyznala sa Mista.

Speváčka začala tvoriť a písať vlastné pesničky a myšlienky, ktorými sama prešla a vďaka ktorým môže pomôcť ľuďom v rovnako ťažkej situácii: Text piesne som napísala o človeku, ktorý si uvedomí, čo je skutočne dôležité, až keď príde na koniec svojho života. Jediná vec, ktorú si v tej chvíli praje, je vrátiť späť čas, aby mohol veci napraviť a prežiť ich inak, hovorí Mista.