Na TopFest príde skupina Deez Nuts

TopFest hlási ďalšie meno. V Novom Meste nad Váhom zahrá party-hardcore skupina Deez Nuts, ktorá rozpúta corové peklo. Austrálsko-americká kapela sa na slovenských fanúšikov teší 29. júna. Jeden z našich najlepších festivalov sa bude opäť konať na svojej domovskej scéne – v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Na 16. ročníku zahrajú 28. a 29. júna Slash spoločne s Mylesom Kennedym a s The Conspirators a kapely Horkýže Slíže, Doctor P.P. či The Circus Brothers.

Keď sa v roku 2007 rozpadla renomovaná austrálska metalcoreová zostava I Killed The Prom Queen, tak sa jej bubeník JJ Peters rozhodol zahodiť paličky a vrhol sa na vlastnú hudbu. Keď tento hudobník zamilovaný do hip hopu, hardcoru a punku vydal prvý album s titulom Deez Nuts, poslucháči si mohli vypočuť hudbu, ktorá pochádzala výhradne od JJ Petersa. Všetky nástroje aj vokálne party nahral totiž sám. Čoskoro dal dokopy kapelu, ktorá veľmi rýchlo získala povesť vynikajúcej koncertnej skupiny.

Pripravili sme si na TopFest hardcorovú párty, akú ste ešte nikdy nezažili. Štyria chalani vám zahrajú piesne, ktoré majú radi a ktoré, dúfame, máte radi aj vy. Koncerty a hranie naživo milujeme, je to to, prečo žijeme, prezradil líder kapely JJ Peters.

Počas prvého európskeho turné Deez Nuts, ktoré absolvovali po boku Bring Me The Horizon v roku 2008, im vyšiel debutový album Stay True. Zatiaľ posledný album Binge & Purgatory vydali v roku 2017. Deez Nuts ponúkajú skvelú živú šou. Pre kapelu je typická špecifická chémia s európskymi fanúšikmi, ktorých si austrálski muzikanti veľmi cenia.

Na Slovensku sme už vystupovali a vždy sme si to užili. Ľudia boli srdeční a priateľskí pred vystúpením a energickí a agresívni počas koncertu. Perfektná kombinácia. V Európe je publikum verné, keď si ťa taký fanúšik raz nájde, sleduje ťa potom aj  roky. Všade inde na svete chcú ľudia hneď zas niečo nové. Tých už som viackrát videl, síce ok, ale už na nich kašlem… Zatiaľ čo v Európe si hovoria: tých už som videl párkrát a dobré to je! Už sa teším, s čím prídu teraz!, konštatuje JJ Peters.