No Control bez kontroly

Moje planéty je novinka, ktorá štýlovo evokuje osemdesiate roky, no zároveň je to moderne znejúca skladba. Autorom hudby je Jimi Cimbala a pod textom skladby je podpísaný Igor Belaj, pre ktorého to nie je prvá spolupráca s No Control.

Igorovi sme poslali hudobný podklad, ktorý ho hneď oslovil. Pripravil pre nás nádherný text, s ktorým som sa okamžite stotožnil a spoločne sme dotvorili aj melódiu spevu, prezradil frontman kapely Elo Schronk.

Obdobie 80s bolo hudobne veľmi výrazné a čerpá z neho aj množstvo súčasných umelcov. Možno aj preto sa táto štvorica hudobníkov rozhodla spojiť prvky tejto dekády s moderným zvukom a vytvoriť tak skladbu, ktorá vie zaujať už na prvé počutie.

Posledné obdobie nám poskytlo dosť času na to, aby sme si s kapelou vyskúšali niečo nové. Našu rastúcu potrebu posunúť sa ďalej sme nevedeli ignorovať a to so sebou prinieslo aj nové hudobné experimenty, komentoval spoluautor skladby Jimi Cimbala.

Cieľom kapely je priniesť energiou nabitý a chytľavý song. Ako sami prezradili na sociálnej sieti budú veľmi radi, ak v tejto neveselej dobe ich novinka fanúšikom prinesie niečo pozitívne.