Pam Rabbit je tvárou svetovej kampane

Pam Rabbit je mimoriadne talentovaná umelkyňa, známa svojím presahom do réžie, scenáristiky a songwritingu. Svojimi česko-anglickými piesňami oslovuje české aj zahraničné publikum, ktorému sa predstavila v tohtoročnom českom národnom kole Eurovízie s piesňou Ghosting. Pam Rabbit je jednou z najaktívnejších umelkýň v Česku a aktuálne aj nominovaná na Objav roka v prestížnych hudobných oceneniach Anděl.

Teraz sa Pam Rabbit stala súčasťou globálnej Apple Music kampane Women Behind The Music, ktorá upozorňuje na najväčšie producentky, skladateľky a umelkyne, ktoré vytvárajú vlastnú cestu v odvetví ovládanom mužmi. Medzi tieto inšpiratívne ženy posúvajúce hranice a meniace pravidla hry sa za Českú a Slovenskú republiku zaradila práve Pam Rabbit a dostala tak jedinečnú podporu od Apple Music prostredníctvom Songwriter playlistu, ktorý sa skladá z piesní, na ktorých sa produkčne či inak podieľala. Kampaň bude trvať celý marec – mesiac osláv žien.

Je skvelé, že Apple Music oslavuje ženy naprieč hudobnou brandžou: producentky, skladateľky, mix, master engineers a ďalšie súčasti hudobného sveta, ktoré v zákulisí prevažne patria mužom. Dúfam, že táto kampaň, ktorá vďaka Apple Music vznikla, inšpiruje budúce, ale aj súčasné umelkyne, aby sa pustili do produkovania a na nikoho nečakali. Tento mesiac patrí ženám, tak sa pozrite, kto je v hudbe vodcovskou silou a inšpiráciou. Ďakujeme, Apple Music! V zákulisí hudobného priemyslu sa na tvorbe piesní podieľa nespočetne veľa ľudí – je skvelé vidieť, že Apple Music vyzdvihuje ženy, ktoré posúvajú hranice hudobného sveta. Oslava mesiaca žien môže začať! Vypočujte si výber, odkazuje Pam Rabbit.