Po singli so Snoop Doggom vydáva Olly Murs kompletný album

Už o mesiac, 9. novembra 2018 sa môžu všetci fanúšikovia britského speváka a skladateľa Ollyho Mursa tešiť na jeho šiesty štúdiový album You Know I Know. Ide o dvojalbum zostavený z nových skladieb a výberu najväčších hitov. Medzi novými skladbami je aj aktuálny singel Moves, ktorý už úspešne doputoval medzi fanúšikov.

Lepšieho autora svojho nového singlu si Olly Murs nemohol vybrať. Pod pesničku sa totiž podpísali Ed Sheeran a Steve Mac. Song je zároveň pilotnou skladbou k novému filmu Johnny English Strikes Back Again s populárnym Rowanom Atkinsonom. Do slovenských kín príde filmová novinka koncom tohto mesiaca.

Silná popová melódia stojí na pozadí stretnutí Ollyho Mursa a Eda Sheerana, ktorí dostali v štúdiu nápad pozdvihnúť singel na ešte vyšší level, a pozvali si k nahrávaniu legendárneho rapera Snoop Dogga. Snoop bol pre náš song úplne ideálny, dodáva Olly Murs. Nie je nikto iný, ktorý by mal tak charakteristický hudobný prejav. On je proste originál.

Novinka You Know I Know vychádza na CD a tiež na vinylovej platni. V tomto prípade však vyjde iba nahrávka s novými pesničkami. Výber hitov bude obsahovať iba druhý CD disk. V dispozícii bude i deluxe verzia doplnená o dve piesne. Predpredaj je spustený na spevákových oficiálnych stránkach, kde si najrýchlejší fanúšikovia môžu objednať i CD so spevákovým podpisom.