Pohľad pre bohov avizuje úplne nové spolupráce Adama Ďuricu

Adam Ďurica prichádza s novinkou s názvom Pohľad pre bohov. Nová pieseň v tomto prípade so sebou prináša aj nové spolupráce. Tá prvá sa týka producenta piesne, ktorým je fenomenálny Oskar Rózsa.

Už sa budem opakovať, ale stále sa snažím vo svojej tvorbe posúvať, hľadať niečo nové, čo by aj mne mohlo pomôcť otvárať a vidieť nové horizonty v hudbe, a preto sme oslovili Oskara Rózsu. Poznáme sa, ale nikdy sme spolu nerobili, hovorí Adam Ďurica na margo spolupráce.

Adam je pravdivý umelec. Robiť s ním je radosť, inšpirácia, zábava. Držím mu palce na jeho ceste, doplňa speváka producent piesne Oskar Rózsa.

Videoklip sympatický spevák nakrúcal v Prahe, spolu s Jakubom Mahdalom, ktorý ku skladbe doplnil pokračovanie príbehu. Ďalšou novinkou v Adamových spoluprácach je fotenie, ktoré mal tentokrát na starosti renomovaný fotograf Ondřej Pýcha.

Adam je jeden z tých umelcov, s ktorými som chcel spolupracovať. Sledujem jeho tvorbu, a tiež aj jeho kapely. Mám rád jeho energiu na pódiu, a to bol jeden z faktorov, ktorý som chcel z neho na našej fotosession dostať. Obaja máme radi podobnú hudbu, je veľmi fotogenický, a to sa nám, verím podarilo dostať do výslednej podoby, hodnotí spoluprácu Ondřej Pýcha.