Prvým silným albumom tohto roka bude novinka Justina Timberlakea

Desaťnásobný držiteľ ceny Grammy Justin Timberlake vydá 2. februára svoj štvrtý štúdiový album Man Of The Woods. Súčasťou albumu bude aj nový singel a videoklip k pesničke Filthy, ktorý vychádza už dnes. Skladbu napísal a spoluprodukoval sám Justin Timberlake, spolu s Timbalandom a Danjou.

Album Man Of The Woods predstavuje interpretovu najambicióznejšiu nahrávku, a to ako po stránke hudobnej, tak aj textovej. Kombinuje na ňom tradičné americké rockovej zvuky spolu s modernými smermi súčasnej hudby. Medzi spolupracovníkov, ktorí sa na albume podieľali patria The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton a Alicia Keys. Nový hudobný materiál je inšpirovaný spevákovým synom, jeho manželkou a vlastnou osobnou cestou z Memphisu až do bodu, v ktorom sa nachádza teraz.

Farebný, futuristický videoklip ku skladbe Filthy režíroval niekoľkonásobný držiteľ umeleckých cien Mark Romanek. Tanečné video ukazuje Justina ako moderného vynálezcu, ktorý predstavuje svetu svoju najnovšiu tvorbu.

Po vypustení novinky sa Timberlake chystá spolu s blížiacim sa vydaním albumu predstaviť ďalšie tri videoklipy, z ktorých každý bude mať svojbytný a individuálny štýl a farbu od troch rôznych režisérov. Videoklipy budú vychádzať v týždňoch od 18. januára až do 2. februára, kedy nový album vyjde. Dva dni po vydaní albumu vystúpi Justin Timberlake v priamom prenose Pepsi Super Bowl.

Multitalentovaný herec a muzikant má na svojom konte viac ako 32 miliónov predaných albumov, vypredané koncertné turné po celom svete, rad hudobných cien a nominácií a je jedným z najrešpektovanejších umelcov súčasnej doby. Všetky tri predošlé Timberlakove albumy (Justified, FutureSex / LoveSounds, The 20/20 Experience) získali nespočetné množstvo platinových a multiplatinových ocenení.