Radka Bangu pokrstila víla Poláková

Knihu (Ne)Pošli to dál a CD Věci jinak pokrstili módna návrhárka Beata Rajská a herečka a speváčka Barbora Poláková. Radek Banga zároveň prichádza s druhým singlom a klipom Placebo. V klipe sa objavuje množstvo známych osobností.

Keďže  pesnička je letná, veselá a tanečná, napadlo mi osloviť mojich priateľov, ktorých som spoznal vďaka StarDance, hovorí Radek Banga. Popri profesionálnych tanečníkoch Jana Onderu a Natálie Otáhalovej si vo videoklipe zahrali obľúbení herci Dana Batulková a Jiří Dvořák. Nakrúcať s takými profíkmi vo svojom odbore, ako sú Dana s Jirkom, to bola ozajstná radosť, dodáva spevák.

Samotná skladba je o niečom, čo pozná skoro každý – než nájdeme niekoho, s kým prežijeme tú pravú lásku, vždy sa pri ďalšom novom začiatku bojíme, že to opäť nevyjde. Scenár videoklipu sa ale posunul do trochu inej roviny. Na začiatku vidíme čudáka, ktorý si vôbec neverí, je hanblivý, nemá kamarátov, ľudia ho veľmi neberú. Neznamená to ale, že by netúžil po láske alebo uznaní, naopak. Práve preto mu skríži cestu akási ezotericky záhadná pani (Dana Batulková), ktorá mu podá pomocnú ruku prostredníctvom elixíru sebavedomia. Povie si, že nemá čo stratiť a elixír, hoci skepticky, no predsa vypije. Kúzlo prekvapivo zafunguje a jeho život sa obráti hore nohami. Odrazu nemá problém zoznamovať sa s ľuďmi a vytvárať si nové príležitosti. Čo je tajomstvom zázračného elixíru, prezradí Dana Batulková až na konci klipu.