Robert Burian priniesol ďalšiu novinku, vizuál stopla pandémia

Každý mesiac prináša Robert Burian novú skladbu prostredníctvom švajčiarskeho vydavateľstva Enormous Tunes. Rovnako tak je tomu aj tento mesiac, no s novou skladbou prišlo aj niekoľko nie celkom očakávaných správ. Tak ako ku všetkým skladbám v roku 2020, tak aj k tejto mal byť pripravený vizuál. Vzhľadom na globálnu nepriaznivú situáciu sme však museli zastaviť jeho výrobu, hovorí producent Robert Burian. Skladba je teda v súčasnosti dostupná len vo forme oficiálneho audia.

Absolútne rešpektujem nariadenia našej krajiny v rámci opatrení na zamedzenie šírenia vírusu. Práve preto predstavujem I’m Nothing Withou You iba ako audio a verím, že aj tak poteší, hovorí producent.

K Robertovi Burianovi sa dostal aj záznam vysielania španielskeho rádia: Robert Burian, Slovák, ktorého kariéru sledujeme odkedy začal pracovať s nahrávacou spoločnosťou Enormous Tunes. Pred pár týždňami dokončil novú super vec s názvom I Can’t Sleep – typický zvuk deek house s dotykom techna, začal v úvode moderátor a následne uviedol aj novú skladbu I’m Nothing Without You.