Song plný lásky

Víťazka predposlednej série Česko Slovenskej SuperStar, Barbora Piešová, vydáva nový singel Snáď. Hlavnú úlohu vo videoklipe prijal víťazný pár úspešnej  česko-slovenskej reality show Love Island Laura Chrebetová a Martin Kulhánek.

Song plný lásky a životného šťastia vznikal v spolupráci s Randal Group Production takmer rok a speváčka ho predstavila vo sviatok zamilovaných. Občas skladby potrebujú svoj čas na to, aby dozreli, vysvetľuje talentovaná speváčka, prečo skladba vychádza práve teraz. Text piesne napísala sama, na hudbe pracovala spoločne s Ľubomírom Mazákom.

Kto iný by mal hrať hlavnú úlohu vo videoklipe k takej piesni, než Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, víťazi show o hľadaní životného partnera. Spolupráca na klipe bola skvelá a väčšinu času sme sa smiali. Každý z nás bol nadšený a každý moment sme si uživali, dodávajú.

Speváčka sa rozhodla využiť natáčanie nového videa aj k ušľachtilému činu, ktorý vysvetľuje: Do videoklipu sme zapojili aj malú kampaň, ktorej tvárou sa stal Aron. Aron je psík zo záchrannej stanice v Handlovej a bol naším najlepším hercom. Dnes sa mu snažíme nájsť domov a snáď sa nám to vďaka tejto skladbe podarí. Barbora Piešová momentálne pracuje aj na ďalších piesňach, ktoré by sa mali objaviť na jej druhom albume tento rok.