Speváčka Charli XCX zverejnila novinku Blame It On Your Love

Na nový album necháva Charli XCX svojich fanúšikov už dosť dlho čakať. Poslednú nahrávku Sucker vydala v roku 2014. Nedostatok aktivity jej však nemôžeme uprieť. Poslucháčom ponúkla projekty  Number 1 Angel a Pop 2, ktoré označila ako štýlový mixtape, natočila niekoľko skvelých singlov a hosťovala v niekoľkých cudzích skladbách. V aktuálnej novinke Blame It On You Love hosťuje diva Lizzo.

Charli XCX bolo počuť napríklad na tracku Dirty Sexy Money producenta Davida Guettu, s kolegyňou nahrala duet na jej album a spolu s Cardi B, Ritou Ora a Bebe Rexha bola členkou komanda, ktoré sa zišlo na ambicióznom singli Girls. Aj naďalej sa venovala vlastnému labelu Vroom Vroom Recordings a podpore zaujímavých nováčikov (napríklad dievčenskej skupiny Nasty Cherry).

S vydaním singlov After The Afterparty, Boys, 5 In The Morning, Focus, No Angel, Girls Night Out a 1999 sa čakalo na detaily o chystanom albume, ale svojich fanúšikov necháva v neistote. A nič na tom nemení ani novinka Blame It On Your Love. Do akztuálnej nahrávky si Charli XCX pozvala stále populárnejšiu kolegyňu. Lizzo je veľmi žiadanou umelkyňou urban scény, kde sa zviditeľnila nielen svojim zjavom. Jej aktuálny singel Truth Hurts z nedávno vydaného albumu Cuz I Love You patrí medzi tridsiatku najpočúvanejších skladieb streamingu.