Tiziano Ferro vydáva nový album a vyráža na turné

Taliansky spevák, ktorého hit Perdono začiatkom nového milénia valcoval aj slovenský éter ohlásil vydanie nového albumu a spustil predaj lístkov na nadchádzajúce letné turné. Nahrávka s názvom Il mestiere della vita je šiestym štúdiovým albumom v spevákovej diskografii.

Obsah albumu, ktorý vychádza 2. decembra je zatiaľ zahalený rúškou tajomstva. Samotné vydanie je veľkým prekvapením, keďže pred dvoma rokmi spevák vo veľkom štýle rekapituloval svoju kariéru prostredníctvom niekoľkých diskov najväčších hitov, následne obišiel Taliansko na veľkom turné, z ktorého záznam opäť vyšiel na DVD, ako súčasť rekapitulačného boxu.

tiziano-album

Napriek tomu, že veľké haló okolo speváka sa skončilo vlastne iba pred rokom a dalo sa čakať, že v jeho kariére nastane krátka prestávka, Tiziano prichádza s novinkou a zároveň ohlásil ďalšie turné. To štartuje 11. júna 2017 v talianskom Lignane a počas nasledujúceho mesiaca sa predstaví na štadiónoch v Miláne, Turíne, Bologni, Ríme, Bari, Messine, Salerne a Florencii. Vzhľadom k tomu, že v prvý deň predaja sa po prvých lístkoch doslova zaprrášilo, dá sa predpokladať, že termíny budú ešte pribúdať.

Nový album Tiziana Ferra Il mestiere della vita vychádza 2. decembra 2016 vo vydavateľstve Universal Music, turné organizuje spoločnosť Live Nation.

Vydavateľstvo: Universal Music
Digitálny predaj: Supraphonline.cz