Toto je Homeland speváčky Dommi

Dominika Lukešová je finalistkou tohtoročnej Česko-Slovenskej SuperStar. Ihneď po skončení súťaže zamierila do štúdia, aby nahrala prvý oficiálny singel. Pieseň Homeland, ktorú už rotujú české rádiá, sa teraz dočkala aj video podoby. Režisér klip poňal ako prázdninový trip. Bola to pre mňa ďalšia skúsenosť, nakrúcanie som si neskutočne užila, hovorí Dominika, ktorá si do videa pozvala kolegu zo SuperStar Mikyho Hrbáčka.

Príjemná popová pesnička znesie porovnanie so zahraničnou konkurenciou a má všetky parametre stať sa jedným z domácich hitov v Českej republike v druhej časti prázdnin. Už po dvoch týždňoch je v oficiálnom prehľade najhranejších česko-slovenských piesní na hranici prvej dvadsiatky.

Všetko ide neuveriteľne rýchlo, sotva skončilo finále súťaže a už som si dohadovala nahrávanie. Ťažko sa popisuje, čo cítite, keď prvý raz počujete vlastnú pesničku v rádiu. Je to ohromné a než sa stihnete nadýchnuť, stúpate na horu Říp, okolo pobieha chlapík s kamerou a nad hlavou lieta dron, smeje sa sympatická Dommi.