Twenty One Pilots ponúkajú ďalší singel

Skupina Twenty One Pilots vydá začiatkom októbra piaty album s názvom Trench a dvojka z Ohia ho propaguje ďalším singlom. Prvé tri zverejnené skladby sa spájajú do jedného príbehu. Videá, ktoré natočil Andrew Donoho a ktoré na YouTube počas niekoľkých dní nazbierali dokopy cez 46 miliónov vzhliadnutí, tvoria filmovú trilógiu s odkazmi na staršie klipy a piesne. Novinka My Blood je mimo tejto série.

Pilotný singel Jumpsuit medzitým v USA prepísal históriu. Na dobytie vrcholu alternatívneho rebríčka časopisu Billboard mu stačili len dva týždne, čo sa inej piesni v tomto desaťročí ešte nepodarilo. Naposledy sa tak isto rýchlo vyšplhala na prvé miesto skladba Know Your Enemy od Green Day v roku 2009. Zároveň je Jumpsuit štvrtým singlom Twenty One Pilots v poradí, ktorý sa stal číslom 1 v tomto prehľade. V súčte už duo dominovalo hitparáde Alternative Songs neuveriteľných 36 týždňov.

Chlapci v rámci The Bandito Tour prídu najbližšie k nám aj do Prahy, kde vystúpia 16. februára 2019 v O2 Aréne a do Viedne, kde sa predstavia o deň neskôr.