Týpek zo stromu vydal slovenské EP

Na všetkých digitálnych platformách uzrelo svetlo sveta slovenské EP speváka Petra Juhása z Lučenca, ktorého môžete poznať z rôznych televíznych súťaží, väčších či menších pódií, ale aj mnohých ulíc sveta. Prináša šesť pesničiek, každá trochu iná a každá úplne jedinečná. Niekoľkomesačná práca veľmi šikovných muzikantov zapojených do projektu Pjøtrson tak došla do finále.

Som nesmierne rád za to, čo mi život nadelil. Ako malý som ani len nesníval, že budem môcť niekedy písať svoje vlastné skladby. Teraz vidím cestu, po ktorej ak budem svedomito kráčať, tak by to mohlo veľa ľudí potešiť. Prípadne im aj pomôcť. Za to ďakujem každé ráno a verím, že moja hudba v ľuďoch vyvolá skutočné pocity, hovorí 26-ročný spevák.

Postupom času budú k jednotlivým skladbám pribúdať aj vizuály. Prvým takýmto singlom je skladba Ako nám boli dané. Úlohu sklamanej partnerky v klipe stvárnila Katarína Doričková. Po jej boku sa predstavuje aj Adam Šamaj, ktorý nahral väčšinu gitár na vydané EP. Bicích sa zhostil Timotej Rajnoha a veľa nástrojov nahral aj samotný producent.Samotný proces nahrávania pesničiek bol veľmi príjemný. Stretla sa totiž partička muzikantov, ktorí sa snažia dať tým skladbám čo najväčšiu kvalitu. Páči sa mi, že sa nikto na nič nehral. Mali sme k sebe vzájomný rešpekt a tak si myslím, že sa nám podarilo vytvoriť veľmi ľudské, ale zároveň intenzívne dielo, dodáva na záver autor textov a hudby, Peter Juhás.