Vkusné Came From Heaven

Už tretí singel talentovanej speváčky a skladateľky Andie J je letným pohladením, ktoré so sebou nesie veľa pozitívnej energie a prináša uvoľnenú atmosféru. Novinka prichádza s minimalistickým vizuálom, ktorý odráža letnú, mierne nostalgickú pohodu počas prázdninového ročného obdobia.

Singel Came From Heaven vznikol z vychádzajúceho pocitu Andie J, že teraz je ten správny čas napísať skladbu s istou ľahkosťou a nádychom leta. Pieseň je o období, ktoré mnoho ľudí miluje a vyhľadáva. Je o lete a o pozvánke si ho užiť. Často opakujúcim sa motívom Came From Heaven, o čom pojednáva aj názov skladby, sa prihováram poslucháčovi a nabádam ho na užívanie si letných chvíľ, pričom tvrdím, že som prišla za ním z neba, s úsmevom prezrádza Andie J hlavnú myšlienku piesne.

Zasnený štýl Andie J s charakteristickými ťahavými linkami spevu a elektrickým zvukom v novom singli však otvára ukulele, neskôr sa ukáže aj elektrická gitara a bicie. Veľmi dôležitú úlohu zohrávajú v závere skladby vokály, ktoré pekne dotvárajú priestor vyvrcholenia kompozície a umocňujú tak celé cítenie skladby.

Pomaly, ale isto pripravuje Andie J ďalšie single, ktoré budú spolu tvoriť nový album. Predchádzajúci singel My Energy zo speváčkinho debutového EP hrá éterom slovenských rádií, ale tiež ho môžeme počuť aj v zahraničí.