Vondráčkovej ženská pomsta

Autor foto: Jakub Ludvik, Zdroj foto: Supraphon

Helena Vondráčková natočila klip k titulnej piesni pripravovanej českej komédie Ženská pomsta. Pieseň zaradila aj na svoj nový album Tvrdohlavá, ktorý plánuje vydať na sklonku leta, konkrétne 4. septembra 2020.

Premiéra novej českej komédie Ženská pomsta sa blíži tak isto ako aj vydanie nového štúdiového albumu Heleny Vondráčkovej. V klipe k titulnej piesni autorov Leška Wronku a Petra Šišku ponúka osudová žena Helena Vondráčková hlavným hrdinkám rôzne možnosti pomsty neverným manželom. V štúdiu vládla fantastická atmosféra a myslím, že sa preniesla aj do samotného videoklipu, komentuje legenda českého popu. Videoklip je veľmi príjemnou pozvánkou do kina, a aj keď dej filmu v ňom neprezrádzame, ukázali sme množstvo humorných situácií, ktoré v ňom uvidíte, dopĺňa režisér klipu David Beránek.

Okrem titulnej piesne sa v českej komédii, ktorú režíroval Dušan Rapoš, objaví Helena Vondráčková aj v úlohe zdravotnej sestry, ktorá sekunduje Pavlovi Zedníčkovi. Vedľa hlavných hrdinov Mahuleny Bočanovej, Jany Paulovej, Evy Vejmělkovej, Miroslava Etzlera, Petra Rychlého a Roberta Jaškówa vo filmovej novinke hrajú Jakub Kohák, Dana Morávková, Adam Mišík, Tomáš Kraus, Michal Kavalčík a Dominika Myslivcová. O tom, ako Ženská pomsta môže byť sladká sa diváci budú môcť presvedčiť v kinách od 10. septembra 2020 v distribúcii spoločnosti Magic Box.