Ďakujeme, že ste prišli

S úsmevom ide všetko ľahšie. A meno režiséra Zdeňka Trošku je vždy zárukou dobrej zábavy. Legenda českej filmovej komédie Zdeněk Troška a scenárista Marek Kališ prinášajú v novej audioknihe Ďakujeme, že ste prišli, večer naplnený smiechom, humorom a nezabudnuteľnými príbehmi. Záznam predstavenia ponúka poslucháčom jedinečnú príležitosť vychutnať si veselé príbehy a spomienky, ktoré Zdeněk Troška nazbieral počas svojej dlhoročnej kariéry.

Zdeněk Troška je obľúbeným rozprávačom vtipných príbehov, ktorými baví nielen divákov a poslucháčov televíznych či rozhlasových relácií, ale i návštevníkov besied a zábavných programov po celej Českej republike. Na novej nahrávke Ďakujeme, že ste prišli sa podelí o príhody z nakrúcania svojich úspešných filmov, ale tiež z ciest po svete a z rodných Hoštic. Poslucháči tak budú svedkami unikátneho pohľadu do života tohto známeho tvorcu a jeho nekonečného zmyslu pre humor.

Podľa mojej skúsenosti poslucháči veľmi dobre reagujú na spoluprácu s babkami, na zážitky s Helenkou Růžičkovou, alebo na môj smrteľný súboj s matikou, fyzikou, chémiou a desivou sci-fi geometriou. Každý na niečo iné. Ale nech je to čokoľvek, hlavne, že sa zabavia a zasmejú, pretože úsmev je ten najkrajší dar, glosuje režisér Zdeněk Troška, ktorá historka bude najobľúbenejšia.